СЛАВА ЗАВИЧАЈНОГ КЛУБА ”ОСВИТ”
На Св. Литургији присуствовали су у манастиру Добрићево, гдје је освећен колач и жито. Потом је у ресторану „Аполон“ приређен славски ручак.
Домаћин славе био је Милорад Миго Кисић.
Уз пјесму и звуке гусала, у добром расположењу, достојанствено је обиљежен празник, Ваведење Пресвете Богородице, и крсна слава Друштва.






